Blog

Informácie a rôzne fotografie

fotenie rande

Snúbenecké foto - Miroslava a Juraj

fotenie rande

Snúbenecké foto - Zuzka a Juraj

fotenie rande

Snúbenecké foto - Zuzka a Martin

fotenie rande

Snúbenecké foto - Simona a Ľuboš

Fotenie snúbencov

Snúbenecké foto - Ivana a Boris

Rodinné fotografie

Rodinné fotografie

Ponúkam Vám fotografovanie celej rodiny. Jedná sa o fotenie rodičov s deťmi. Zachovajte si krásne spomienky na svoju rodinu. Fotenie môže byť u Vás doma alebo v prírode. Rád za Vami docestujem.

rodinné fotografie Trenčianské Teplice

Rodinné fotografie

Fotenie novorodencov

Fotografovanie novorodencov

Neexistuje nič také krásne ako novorodenec. Jedným z najviac radostných zážitkov pre mňa je keď sa mi podarí zachytiť krásu nevinného novorodenca. Fotenie novorodencov sa zvykne fotiť od 2-3 týždňa. Fotografovanie novorodencov nie je ľahké, a zabere veľa času, odhodlanie a trpezlivosť. Fotenie trvá okolo 3-4hodín. Nie všetok čas je ale venovaný foteniu - dosť času sa venuje aj samotným potrebám novorodenca - prebalovanie, krmenie, úspavanie ...

Snúbenecké fotografie

Snúbenecké foto - Saška a Oto

Fotenie detí

Fotenie detí

Všetci máme svoju obľúbenú fotografiu z nášho detstva. Ako sme sa hrali v parku, pri narodeninovej torte... Existuje toľko krásnych parkov, lesov a otvorených priestorov, ktoré tvoria nádherné kulisy pre fotenie detí, ktoré sa popri fotení dobre zahrajú.

Miesto na svadobné fotenie

Miesto na svadobné fotenie

Pred každým portrétovým fotením sa pýtam klientov aby popísali sami seba a aký typ fotografií by ich najlepšie prezentoval. Som rád ak klient navrhne nové, zaujímavé a pre neho typické miesto na fotenie.

Vhodné sú tiež miesta, ktoré umožňujú klientovi sa uvoľniť a majú silné kompozičné prvky. Samotné miesto na svadobné fotenie /hrad, záhrada, park, lúka/ inšpiruje na fotografovanie istých póz a na rozprávanie príbehu svadobného dňa.

Svadobné prípravy

Svadobné prípravy

Niekoľkomesačné plánovanie uplynie v svadobný deň tak povediac mihnutím oka. Svadobné fotografie zachytia ale všetky okamihy / detaily / momenty / nálady dňa, ktorý vyžadoval toľko energie a úsilia na jeho realizáciu.