Svadobné prípravy

Niekoľkomesačné plánovanie na 1 svadobný deň

Svadobné prípravy

Niekoľkomesačné plánovanie uplynie v svadobný deň tak povediac mihnutím oka. Svadobné fotografie zachytia ale všetky okamihy / detaily / momenty / nálady dňa, ktorý vyžadoval toľko energie a úsilia na jeho realizáciu.

Predsvadobné fotenie

Nájdite si čas na predsvadobné fotografovanie. Snúbenecké fotografie sú skvelou možnosťou ako zachytiť Vaše rozhodnutie zosobášiť sa. Pre mnoho párov, je snúbenecké fotografovanie prvý raz, čo pózujú pre profesionálneho fotografa. Je to tiež skvelá príležitosť sa vzájomne spoznať.

Počas fotenia zistíte, aké je to stáť pred objektívom, dostanete rady ako sa tváriť, ako zvoliť vhodný postoj a hlavne nebudete mať trému pri fotení počas svadobného dňa. Snúbenecké fotky sú tiež vhodné na svadobné pozvánky, na publikovanie na Facebook alebo aj ako darček pre rodičov.

Snúbenecké fotenie je teda istou generálkou, ako sa čo najlepšie pripraviť na svadobné fotogorafovanie.

Časová organizácia v svadobný deň

Z môjho pohľadu ako svadobného fotografa je veľmi dôležitá časová organizácia. Treba si vopred od všetkých, ktorý sa na svadbe podielajú (kaderníčka, kozmetička, starejší), zistiť koľko času zaberú jednotlivé činnosti ako česanie, líčenie, odobierka ... ... aby aj na svadobné fotenie zostalo dostatok času. Dostatok času - je relatívny pojem, ale 2 hodiny čistého času bez presunov je úplne ideálne. Je vhodné nájsť 2-3 rôzne miesta na exteriérové fotenie. Tiež treba nájsť alternatívu, čo v prípade zlého počasia - nejaký hotel, reštauráciu, zámok ... O miestach na svadobné fotografovanie sa s Vami rád porozprávam.